Riigikaitseõpetus

Riigikaitseõpetus

Riigikaitseõpetuse tunnid on teistsugused. Miks? Eriline õpetaja, mitmekülgne õpe, põnevad õppekäigud ja muidugi riigikaitselaager kursuse lõpus – kõik kokku annab kogemuse, millest tasub osa saada.

Nimesilti valimas

Riigikaitselaagrisse!

Kuidas toetame riigikaitseõpetust?

Noortele hea riigikaitselise hariduse andmine on üks Eesti riigikaitse prioriteete. Eesti iseseisvus on tagatud, kui oma kodu tahab ja oskab kaitsta iga Eesti inimene.

Loe, kuidas toetame riigikaitseõpetust

Lähemalt riigikaitseõpetuse ainekavast

Riigikaitseõpetuse ainekava on mitmekülgne ja vaheldusrikas. Riigikaitseõpetus pakub enamat igapäevasest koolirutiinist, sest paljut õpitust saab õppekäikudel ja välilaagris järele proovida.

Lähemalt riigikaitseõpetuse ainekavast

Stipendium õpetajatele

Igal aastal tunnustab kaitseministeerium kuni 15 riigikaitseõpetuse õpetajat stipendiumiga. Stipendiumiga väärtustatakse riigikaitseõpetuse õpetaja kutset ning toetatakse enesetäiendamist. Stipendiumi saavad taotleda kõik tegevad riigikaitseõpetuse õpetajad.

Tutvu stipendiumi taotlemise võimalustega

Viimati uuendatud: 19/02/2018

X
Tulevane ajateenija, anna endast märku – kas oled vaktsineeritud või millal plaanid seda teha! Kui said kutse või soovid omal algatusel oktoobris ajateenistusse astuda, siis palun vaktsineeri end hiljemalt 26. septembriks. Kui sa vajad abi või sul on muid küsimusi, siis kirjuta julgelt meie Facebooki sõnumitesse või info@kra.ee. Kaitseväe kindel seisukoht on, et ajateenistusse võetakse ainult vaktsineeritud kutsealused.