Meie õpetajad

Meie õpetajad

Riigikaitseõpetuse õpetaja on oma ala praktik ja asjatundja, enamasti kas tegevväelane või Kaitseliidu liige. Ta oskab ainet esitada põnevalt, näitlikult ja praktiliselt.

Millistes koolides on riigikaitseõpetus ja kes on õpetajad?

Üldhariduskoolid Õpetaja nimi Õpetaja kontakt
1 Abja Gümnaasium Meelis Eelmaa
2 Antsla Gümnaasium Avo Veske
3 Aravete Keskkool Rene Rässa
4 August Kitzbergi nimeline Gümnaasium Harri Mäesalu
5 Avinurme Gümnaasium Merje Meerits
6 Elva Gümnaasium Kalle Kõlli
7 Hiiumaa Gümnaasium Tanel Kapper
8 Häädemeeste Keskkool Argo Tali
9 Iisaku Gümnaasium Kalvi Kivimäe
10 Jõgevamaa Gümnaasium Viktor Nõmm
11 Jõhvi Gümnaasium Peeter Pau
12 Järva-Jaani Gümnaasium Raigo Prants
13 Jüri Gümnaasium Ilmar Vessin
14 Kadrina Keskkool Meelis Kütt
15 Kallavere Keskkool Rein Tammik
16 Kanepi Gümnaasium Sven Tobre
17 Kehra Gümnaasium Toomas Kutsar
18 Keila Kool Alar Olup
19 Kiili Gümnaasium Kristo Pals
20 Kilingi-Nõmme Gümnaasium Argo Tali
21 Kiviõli I Keskkool Toomas Vernik
22 Koeru Keskkool Raido Johanson
23 Kohila Gümnaasium Meelis Pormann
24 Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Peeter Pau
25 Kose Gümnaasium Toomas Kutsar
26 Kullamaa Keskkool Janno Isat
27 Kunda Ühisgümnaasium Tarmo Matti
28 Kuressaare Gümnaasium Veljo Soome
29 Kuusalu Keskkool Rauno Koivistoinen
30 Lihula Gümnaasium Rasmus Lippur
31 Loksa Gümnaasium Tarmo Amer
32 Loo Keskkool Gunnar Richter
33 Lähte Ühisgümnaasium Henrik Guthan
34 Läänemaa Ühisgümnaasium Jüri Tõnisma
35 Maardu Gümnaasium Rein Tammik
36 Märjamaa Gümnaasium Meelis Pormann
37 Narva Eesti Gümnaasium Kalmer Janno  
38 Narva Keeltelütseum Kuldar Kurvits
39 Narva Kesklinna Gümnaasium Kuldar Kurvits
40 Narva Kreenholmi Gümnaasium Grigori Senkiv
41 Narva Pähklimäe Gümnaasium Anton Pratkunas
42 Narva Soldino Gümnaasium Andrei Kanev
43 Narva Vanalinna Riigikool Anton Pratkunas
44 Noarootsi Gümnaasium Timmo Saarestik
45 Nõo Reaalgümnaasium Henrik Guthan
46 Orissaare Gümnaasium Raivo Paasma
47 Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Jaanika Ojakõiv
48 Otepää Gümnaasium Avo Veske
49 Paide Gümnaasium Kuido Pettai
50 Paldiski Ühisgümnaasium Ivo Kask
51 Parksepa Keskkool Sven Tobre
52 Põltsamaa Ühisgümnaasium Rando Randmäe
53 Põlva Gümnaasium Kaido Arulepp
54 Pärnu Koidula Gümnaasium Margo Sai
55 Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium Aimur Peerna  
56 Pärnu Ühisgümnaasium Rainer Ristimets
57 Rakvere Eragümnaasium Meelis Kütt
58 Rakvere Gümnaasium Renzo Rajaste
59 Rakvere Reaalgümnaasium Alar Ilves
60 Rapla Gümnaasium Meelis Pormann
61 Rõngu Keskkool Marko Tiirmaa
62 Räpina Ühisgümnaasium Toomas Songi
63 Saaremaa Ühisgümnaasium Raivo Paasma
64 Saku Gümnaasium Karel Brandt
65 Saue Gümnaasium Rene Rässa
66 Sillamäe Gümnaasium Andrei Kanev
67 Sindi Gümnaasium Salmar Saar
68 Suure-Jaani Gümnaasium Tauno Tilk
69 Tabasalu Ühisgümnaasium Kristo Pals
70 Tallinna 21. Kool Avo Veske
71 Tallinna 32. Keskkool Rene Rässa
72 Tallinna 53. Keskkool Dmitri Drjukov
73 Tallinna Arte Gümnaasium Rein Luhaorg
74 Tallinna Ehte Humanitaargümnaasium Dmitri Drjukov dmitri@rügement.ee
75 Tallinna Eurogümnaasium Eduard Värä
76 Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium Arti Levandi arti@rügement.ee
77 Tallinna Haabersti Vene Gümnaasium Eduard Värä
78 Tallinna Humanitaargümnaasium Rain Järv
79 Tallinna Inglise Kolledž Keiu Püümets
80 Tallinna Jakob Westholmi Gümnaasium Kaiko Lippur
81 Tallinna Juudi Kool Dmitri Drjukov
82 Tallinna Järveotsa Gümnaasium Vahur Hanko
83 Tallinna Kadrioru Saksa Gümnaasium Henri Ley
84 Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium Vladimir Kuznetsov
85 Tallinna Kristiine Gümnaasium Meelis Loit
86 Tallinna Kunsti Gümnaasium Vahur Hanko
87 Tallinna Kuristiku Gümnaasium Daniel Nüüd
88 Tallinna Laagna Gümnaasium Andre Lilleleht
89 Tallinna Lasnamäe Gümnaasium Henry Lillipuu
90 Tallinna Lilleküla Gümnaasium Kristjan Pütsep
91 Tallinna Läänemere Gümnaasium Kalle Ots
92 Tallinna Mustamäe Gümnaasium Margit Leerimaa
93 Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium Tanel Viks
94 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium Kalle Ots
95 Tallinna Mustjõe Gümnaasium Dmitri Drjukov
96 Tallinna Nõmme Gümnaasium Jüri Tõnisma
97 Tallinna Pae Gümnaasium Märt Melsas
98 Tallinna Pelgulinna Gümnaasium Erki Vaikre
99 Tallinna Pirita Majandusgümnaasium Asko Kivinuk
100 Tallinna Pääsküla Kool Aare Sõer
101 Tallinna Reaalkool Valjo Tooming
102 Tallinna Rocca al Mare Kool Marek Nisuma
103 Tallinna Sakala Eragümnaasium Deniss Tulin
104 Tallinna Saksa Gümnaasium Tanel Viks
105 Tallinna Tehnikagümnaasium Anti Poolamets
106 Tallinna Tõnismäe Reaalkool Dmitri Drjukov dmitri@rügement.ee
107 Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium Viktor Ivanov
108 Tallinna Õismäe Gümnaasium Siim Verner Teder
109 Tallinna Õismäe Vene Lütseum Gunnar Richter
110 Tallinna Ühisgümnaasium Toomas Kutsar
111 Tamsalu Gümnaasium Jaanus Raidlo
112 Tapa Gümnaasium Margus Oras
113 Tartu Annelinna Gümnaasium Marko Tiirmaa
114 Tartu Herbert Masingu Kool Uudo Limak
115 Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium Tõnis Asson
116 Tartu Jaan Poska Gümnaasium Tõnis Asson
117 Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium Tanel Meiel
118 Tartu Miina Härma Gümnaasium Tõnis Asson
119 Tartu Tamme Gümnaasium Tõnis Asson
120 Tarvastu Gümnaasium Tiit Ilver
121 Toila Gümnaasium Deiv Bogens
122 Tõrva Gümnaasium Riho Karu
123 Tõstamaa Keskkool Mihkel Jõe
124 Türi Ühisgümnaasium Lauri Lipp
125 Valga Gümnaasium Meelis Kivi
126 Vastseliina Gümnaasium Sven Tobre
127 Viimsi Gümnaasium Andre Hansaar
128 Viljandi Gümnaasium Oscari Moks
129 Vinni-Pajusti Gümnaasium Renzo Rajaste
130 Võnnu Keskkool Valdek Rohtma
131 Võru Gümnaasium Ahti Pill
132 Väike-Maarja Gümnaasium Ants Rikberg
133 Vändra Gümnaasium Raul Peetson
134 Värska Gümnaasium Arvi Suvi
135 Ülenurme Gümnaasium Uudo Limak
Kutsekoolid Õpetaja nimi Õpetaja kontakt
136 Eesti Merekool Rein Tammik
137 G. Otsa nim Tallinna Muusikakool Raul Öpik
138 Haapsalu Kutsehariduskeskus Jüri Bachman
139 Järvamaa Kutsehariduskeskus Vahur Hanko
140 Kehtna Kutsehariduskeskus Meelis Pormann
141 Kuressaare Ametikool Taavi Tuisk
142 Luua Metsanduskool Jaanika Ojakõiv
143 Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool Joonas Jürisaar
144 Pärnumaa Kutsehariduskeskus Lembit Miil
145 Rakvere Ametikool Jaan Viktor
146 Räpina Aianduskool Toomas Songi  
147 Tallinna Ehituskool Mikk Pukk
148 Tallinna Kopli Ametikool Vladimir Kuznetsov
149 Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool Nikolai Larionov
150 Tallinna Teeninduskool Andres Kraav
151 Tartu Kutsehariduskeskus Jaanika Ojakõiv
152 Valgamaa Kutseõppekeskus Siim Saavaste
153 Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool Urmas Liitmäe
154 Viljandi Kutseõppekeskus Arti Levandi
155 Võrumaa Kutsehariduskeskus Jaanika Ojakõiv
156 Väike-Maarja Õppekeskus Ants Rikberg

Viimati uuendatud: 07/11/2019