Meie õpetajad

Meie õpetajad

Riigikaitseõpetuse õpetaja on oma ala praktik ja asjatundja, enamasti kas tegevväelane või Kaitseliidu liige. Ta oskab ainet esitada põnevalt, näitlikult ja praktiliselt.

Millistes koolides on riigikaitseõpetus ja kes on õpetajad?

Üldhariduskoolid
1 Abja Gümnaasium Meelis Eelmaa
2 Antsla Gümnaasium Avo Veske
3 August Kitzbergi nimeline Gümnaasium Enno Teiter
4 Avinurme Gümnaasium Merje Meerits
5 Elva Gümnaasium Janno Mäeotsa
6 Eurogümnaasium Rain Järv
7 Hiiumaa Gümnaasium Tanel Kapper
8 Häädemeeste Keskkool Argo Tali
9 Iisaku Gümnaasium Kalvi Kivimäe
10 Jõgevamaa Gümnaasium Viktor Nõmm
11 Jõhvi Gümnaasium Deiv Bogens; Peeter Pau ;
12 Järva-Jaani Gümnaasium Raigo Prants
13 Jüri Gümnaasium Ilmar Vessin
14 Kadrina Keskkool Alger Nurk
15 Kehra Gümnaasium Toomas Kutsar
16 Keila Kool Alar Olup
17 Kiili Gümnaasium Andrus Kahr
18 Kilingi-Nõmme Gümnaasium Argo Tali
19 Kiviõli I Keskkool Toomas Vernik
20 Koeru Keskkool Raido Johanson
21 Kohila Gümnaasium Meelis Pormann
22 Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium Jevgeni Sarri
23 Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Ivar Rooma
24 Kose Gümnaasium Toomas Kutsar
25 Kullamaa Keskkool Janno Isat
26 Kuressaare Gümnaasium Henno Rüütel
27 Kuusalu Keskkool Rauno Koivistoinen
28 Lihula Gümnaasium Rasmus Lippur; Marit Lippur ;
29 Loksa Gümnaasium Tarmo Amer
30 Loo Keskkool Gunnar Richter
31 Lähte Ühisgümnaasium Henrik Guthan
32 Läänemaa Ühisgümnaasium
33 Maardu Gümnaasium Rein Tammik
34 Märjamaa Gümnaasium Meelis Pormann
35 Narva Eesti Gümnaasium Kalmer Janno
36 Narva Keeltelütseum Kuldar Kurvits
37 Narva Kesklinna Gümnaasium Kuldar Kurvits
38 Narva Kreenholmi Gümnaasium Grigori Senkiv
39 Narva Pähklimäe Gümnaasium Anton Pratkunas
40 Narva Soldino Gümnaasium Andrei Kanev
41 Noarootsi Gümnaasium Timmo Saarestik
42 Nõo Reaalgümnaasium Henrik Guthan
43 Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Jaanika Ojakõiv
44 Paide Riigigümnaasium Raimo Merilo
45 Paldiski Ühisgümnaasium Ivo Kask
46 Parksepa Keskkool Sven Tobre
47 Põltsamaa Ühisgümnaasium
48 Põlva Gümnaasium Kaido Arulepp
49 Pärnu Koidula Gümnaasium Margo Sai
50 Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium Aimur Peerna; Ivo Reimann ;
51 Pärnu Ühisgümnaasium Rainer Ristimets
52 Rakvere Eragümnaasium Meelis Kütt
53 Rakvere Gümnaasium Renzo Rajaste
54 Rakvere Reaalgümnaasium Alar Ilves
55 Rapla Gümnaasium Ando Lavrits
56 Rõngu Keskkool Marko Tiirmaa
57 Räpina Ühisgümnaasium Toomas Songi
58 Saaremaa Ühisgümnaasium Raivo Paasma
59 Saku Gümnaasium Karel Brandt
60 Saue Gümnaasium Rene Rässa
61 Sillamäe Gümnaasium Ivar Rooma
62 Sindi Gümnaasium Salmar Saar
63 Suure-Jaani Gümnaasium Roman Aver
64 Tabasalu Ühisgümnaasium Kristo Pals
65 Tallinna 21. Kool Tanel Pedaru
66 Tallinna 32. Keskkool Rene Rässa
67 Tallinna 53. Keskkool Dmitri Drjukov
68 Tallinna Arte Gümnaasium Rein Luhaorg
69 Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium Arti Levandi
70 Tallinna Haabersti Vene Gümnaasium Rain Järv
71 Tallinna Humanitaargümnaasium Rain Järv
72 Tallinna Inglise Kolledž Keiu Püümets
73 Tallinna Jakob Westholmi Gümnaasium Kaiko Lippur
74 Tallinna Juudi Kool Dmitri Drjukov
75 Tallinna Järveotsa Gümnaasium Vahur Hanko
76 Tallinna Kadrioru Saksa Gümnaasium Henri Ley
77 Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium Dmitri Drjukov
78 Tallinna Kristiine Gümnaasium Meelis Loit
79 Tallinna Kunstigümnaasium Vahur Hanko
80 Tallinna Kuristiku Gümnaasium Daniel Nüüd
81 Tallinna Laagna Gümnaasium Andre Lilleleht
82 Tallinna Lasnamäe Gümnaasium Henry Lillipuu
83 Tallinna Lilleküla Gümnaasium Argo Kivi
84 Tallinna Linnamäe Vene Lütseum Toomas Kutsar
85 Tallinna Mustamäe Gümnaasium Margit Leerimaa; Märt Melsas ;
86 Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium Tanel Viks
87 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium Kalle Ots
88 Tallinna Mustjõe Gümnaasium Dmitri Drjukov
89 Tallinna Nõmme Gümnaasium Jüri Tõnisma
90 Tallinna Pae Gümnaasium Margit Leerimaa; Märt Melsas ;
91 Tallinna Pelgulinna Gümnaasium Erki Vaikre
92 Tallinna Pirita Majandusgümnaasium Asko Kivinuk
93 Tallinna Pääsküla Gümnaasium Aare Sõer
94 Tallinna Reaalkool Valjo Tooming
95 Tallinna Rocca al Mare Kool Marek Nisuma
96 Tallinna Saksa Gümnaasium Tanel Viks
97 Tallinna Tehnikagümnaasium Anti Poolamets
98 Tallinna Tõnismäe Reaalkool Dmitri Drjukov
99 Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium Viktor Ivanov
100 Tallinna Õismäe Gümnaasium Siim Verner Teder
101 Tallinna Õismäe Vene Lütseum Gunnar Richter
102 Tallinna Ühisgümnaasium Toomas Kutsar
103 Tamsalu Gümnaasium Jaanus Raidlo
104 Tapa Gümnaasium Margus Oras
105 Tartu Annelinna Gümnaasium Marko Tiirmaa
106 Tartu Herbert Masingu Kool Uudo Limak
107 Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium Tõnis Asson
108 Tartu Jaan Poska Gümnaasium Kalle Kõlli
109 Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium Tanel Meiel
110 Tartu Miina Härma Gümnaasium Tõnis Asson
111 Tartu Tamme Gümnaasium Marko Kuura
112 Tartu Waldorfgümnaasium Henrik Guthan
113 Tarvastu Gümnaasium Tiit Ilver
114 Toila Gümnaasium Ivar Rooma
115 Tõrva Gümnaasium Riho Karu
116 Türi Ühisgümnaasium Lauri Lipp
117 Valga Gümnaasium Meelis Kivi
118 Vastseliina Gümnaasium Sven Tobre
119 Viimsi Gümnaasium Andre Hansaar
120 Viljandi Gümnaasium Oscari Moks
121 Vinni-Pajusti Gümnaasium Renzo Rajaste
122 Võnnu Keskkool Valdek Rohtma
123 Võru Gümnaasium Ahti Pill
124 Väike-Maarja Gümnaasium Ants Rikberg
125 Ülenurme Gümnaasium Uudo Limak
126 Narva Vanalinna Riigikool Anton Pratkunas
127 Paide Hammerbecki Põhikool Ahto Mäeots
128 Raikküla Kool Meelis Pormann; Ando Lavrits ;
Kutseõppeasutused
129 Eesti Merekool Rein Tammik
130 Haapsalu Kutsehariduskeskus Jüri Bachman
131 Järvamaa Kutsehariduskeskus Reelika Lippur
132 Kehtna Kutsehariduskeskus Meelis Pormann; Ando Lavrits ;
133 Kuressaare Ametikool Taavi Tuisk
134 Luua Metsanduskool Jaanika Ojakõiv
135 Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool Roman Aver
136 Pärnumaa Kutsehariduskeskus Lembit Miil
137 Rakvere Ametikool Jaan Viktor
138 Räpina Aianduskool Toomas Songi
139 Tallinna Ehituskool Meelis Vilippus
140 Tallinna Kopli Ametikool Vladimir Kuznetsov
141 Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool Nikolai Larionov
142 Tallinna Teeninduskool Andres Kraav
143 Tartu Kutsehariduskeskus Tiit Kaber
144 Valgamaa Kutseõppekeskus Avo Veske
145 Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool Urmas Liitmäe
146 Viljandi Kutseõppekeskus Arti Levandi
147 Võrumaa Kutsehariduskeskus Jaanika Ojakõiv
148 Väike-Maarja Õppekeskus Ants Rikberg

Viimati uuendatud: 10/10/2018