Meie õpetajad

Meie õpetajad

Riigikaitseõpetuse õpetaja on oma ala praktik ja asjatundja, enamasti kas tegevväelane või Kaitseliidu liige. Ta oskab ainet esitada põnevalt, näitlikult ja praktiliselt.

Millistes koolides on riigikaitseõpetus ja kes on õpetajad?

Gümnaasiumid
1 Abja Gümnaasium Meelis Eelmaa
2 Antsla Gümnaasium Avo Veske
3 August Kitzbergi nimeline Gümnaasium Harri Mäesalu
4 Avinurme Gümnaasium Ivar Olesk
5 Ehte Humanitaargümnaasium Dmitri Drjukov dmitri@rügement.ee 
6 Elva Gümnaasium Marko Tiirmaa
7 Eurogümnaasium Anu Pahka
8 Gustav Adolfi Gümnaasium Arti Levandi arti@rügement.ee 
9 Haabersti Vene Gümnaasium Anu Pahka
10 Hugo Treffneri Gümnaasium Tõnis Asson
11 Häädemeeste Keskkool Norman Talson
12 Iisaku Gümnaasium Kalvi Kivimäe
13 Jakob Westholmi Gümnaasium  Heiki Arike, Tiit Põder,  Kaiko Lippur
14 Jõgevamaa Gümnaasium Viktor Nõmm
15 Jõhvi Gümnaasium Peeter Pau ja Deiv Bogens
16 Järva-Jaani Gümnaasium Taavi Tikerpalu
17 Jüri Gümnaasium Vahur Parve vahur@rügement.ee 
18 Kadrina Keskkool Alger Nurk
19 Kadrioru Saksa Gümnaasium Oliver Tsarski
20 Kanepi Gümnaasium Peeter Pau
21 Kehra Gümnaasium Toomas Kutsar
22 Keila Kool Alar Olup
23 Kiili Gümnaasium Andrus Kahr
24 Kilingi-Nõmme Gümnaasium Argo Tali
25 Kiviõli I Keskkool Toomas Vernik
26 Koeru Keskkool Raido Johanson
27 Kohila Gümnaasium Meelis Pormann
28 Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Ivar Rooma
29 Kose Gümnaasium  Toomas Kutsar
30 Kunda Ühisgümnaasium Tarmo Matti
31 Kuressaare Gümnaasium Henno Rüütel
32 Kuusalu Keskkool Riho Salumäe
33 Kärdla Ühisgümnaasium Tanel Kapper
34 Lasnamäe Gümnaasium Henry Lillipuu
35 Lihula Gümnaasium Rasmus Lippur ja Marit Lippur
36 Loksa Gümnaasium Tarmo Amer
37 Loo Keskkool Gunnar Richter
38 Lähte Ühisgümnaasium Henrik Guthan
39 Läänemaa Ühisgümnaasium Ragnar Kruusimaa
40 Maardu Gümnaasium Rein Tammik
41 Miina Härma Gümnaasium Tõnis Asson
42 Märjamaa Gümnaasium Meelis Pormann             
43 Narva Eesti Gümnaasium Kalmer Janno
44 Narva Keeltelütseum Kuldar Kurvits
45 Narva Kesklinna Gümnaasium Kuldar Kurvits
46 Narva Kreenholmi Gümnaasium Grigori Senkiv
47 Narva Pähklimäe Gümnaasium Anton Pratkunas
48 Narva Soldino Gümnaasium Andrei Kanev
49 Narva Vanalinna Riigikool Anton Pratkunas
50 Noarootsi Gümnaasium Timmo Saarestik
51 Nõo Reaalgümnaasium Henrik Guthan henrik@rügement.ee
52 Orissaare Gümnaasium Raivo Paasma
53 Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Jaanika Ojakõiv
54 Otepää Gümnaasium Marko Tiirmaa
55 Paide Gümnaasium Ahto Mäeots
56 Paide Ühisgümnaasium Raimo Merilo
57 Paldiski Ühisgümnaasium Jüri Tõnismaa
58 Parksepa Keskkool Mait Kägo
59 Pelgulinna Gümnaasium Erki Vaikre
60 Pirita Majandusgümnaasium  Asko Kivinuk
61 Põltsamaa Ühisgümnaasium Meelis Amur
62 Põlva Ühisgümnaasium Vahur Ojamets
63 Pärnu Koidula Gümnaasium Margo Sai
64 Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium Ivo Reimann
65 Pärnu Ühisgümnaasium Margo Sai
66 Rakvere Eragümnaasium Meelis Kütt
67 Rakvere Gümnaasium Renzo Rajaste
68 Rakvere Reaalgümnaasium Alar Ilves
69 Rapla Vesiroosi Gümnaasium Meelis Pormann; Ando Lavrits             
70 Rapla Ühisgümnaasium Ando Lavrits
71 Rocca al Mare Kool Marek Nisuma
72 Rõngu Keskkool Marko Tiirmaa
73 Räpina Ühisgümnaasium Toomas Songi
74 Saaremaa Ühisgümnaasium Raivo Paasma
75 Saue Gümnaasium Asso Treksler
76 Sillamäe Gümnaasium Ivar Rooma
77 Sindi Gümnaasium Salmar Saar
78 Suure-Jaani Gümnaasium Roman Aver
79 Tabasalu Ühisgümnaasium Kristo Pals kristo@rügement.ee 
80 Tallinna 21. Kool Janno Isat
81 Tallinna 32. Keskkool Ragnar Koemets
82 Tallinna 53. Keskkool Gennadi Aleksandrov
83 Tallinna Arte Gümnaasium Rein Luhaorg
84 Tallinna Humanitaargümnaasium Daniel Libman
85 Tallinna Inglise Kolledž Kuido Pettai kuido@rügement.ee 
86 Tallinna Juudi Kool Daniel Libman
87 Tallinna Järveotsa Gümnaasium Vahur Hanko info@rügement.ee 
88 Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium Dmitri Drjukov dmitri@rügement.ee 
89 Tallinna Kristiine Gümnaasium Meelis Loit meelis@rügement.ee 
90 Tallinna Kuristiku Gümnaasium Janno Isat
91 Tallinna Laagna Gümnaasium Marek Soop
92 Tallinna Lilleküla Gümnaasium Argo Kivi
93 Tallinna Mustamäe Gümnaasium Andres Arendi
94 Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium Tanel Viks
95 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium Deniss Metsavas
96 Tallinna Mustjõe Gümnaasium Robert Kallasmaa
97 Tallinna Nõmme Gümnaasium Jüri Tõnismaa
98 Tallinna Pae Gümnaasium Märt Melsas; Margit Leerimaa
99 Tallinna Pääsküla Gümnaasium Aare Sõer
100 Tallinna Reaalkool Valjo Tooming; Kainar Kruus
101 Tallinna Saksa Gümnaasium Tanel Viks
102 Tallinna Tehnikagümnaasium Anti Poolamets
103 Tallinna Tõnismäe Reaalkool Dmitri Drjukov dmitri@rügement.ee 
104 Tallinna Õismäe Gümnaasium Jaana Sepp
105 Tallinna Õismäe Vene Lütseum Anatoli Grigorjev
106 Tallinna Ühisgümnaasium Heigo Vija heigo@rügement.ee 
107 Tapa Gümnaasium Sten Valdaru
108 Tartu Annelinna Gümnaasium Marko Tiirmaa
109 Tartu Herbert Masingu Kool Uudo Limak
110 Tartu Jaan Poska Gümnaasium Tõnis Asson
111 Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium Tanel Meiel
112 Tartu Tamme Gümnaasium Marko Kuura
113 Tarvastu Gümnaasium Tiit Ilver
114 Toila Gümnaasium Ivar Rooma
115 Tõrva Gümnaasium Indrek Sild
116 Tõstamaa Keskkool Tiiu Lilienthal-Üle
117 Türi Ühisgümnaasium Lauri Lipp
118 Valga Gümnaasium Meelis Kivi
119 Vanalinna Hariduskolleegium Meelis Peterson
120 Varstu Keskkool Mati Võsu
121 Vastseliina Gümnaasium Taavi Pavlov
122 Viimsi Keskkool Andre Hansaar
123 Viljandi Gümnaasium Oscari Moks
124 Vinni-Pajusti Gümnaasium Renzo Rajaste
125 Võnnu Keskkool Henrik Guthan
126 Võru Gümnaasium Ahti Pill
127 Väike-Maarja Gümnaasium Ants Rikberg
128 Vändra Gümnaasium Argo Tali
129 Värska Gümnaasium Peeter Pau
130 Ülenurme Gümnaasium Uudo Limak
131 Kallavere Keskkool Rein Tammik
132 Puka Keskkool Marko Tiirmaa
133 Tallinna Kunstigümnaasium Vahur Hanko info@rügement.ee 
Põhikoolid
134 Ambla Lasteaed-Põhikool Lembit Rosina
135 Raikküla Kool Meelis Pormann; Ando Lavrits
Kutseõppeasutused
136 Eesti Merekool Rein Tammik
137 Haapsalu Kutsehariduskeskus Elle Teder
138 Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus Grigori Senkiv, Dmitri Drjukov (grupid ära jagatud) dmitri@rügement.ee
139 Järvamaa Kutsehariduskeskus Vahur Hanko, Enno Paatsi hanko@rügement.ee,
140 Kehtna Majandus- ja Tehnoloogiakool Meelis Pormann ja Ando Lavrits
141 Kuressaare Ametikool Taavi Tuisk
142 Luua Metsanduskool Ants Noormägi
143 Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool Roman Aver
144 Pärnumaa Kutsehariduskeskus  Lembit Miil
145 Tallinna Ehituskool Meelis Vilippus
146 Tallinna Lasnamäe Mehhaanikakool Vladimir Kuznetsov; Nikolai Larionov vladimir@rügement.ee
147 Tallinna Polütehnikum Kalle Rea, Peeter Laur  
148 Tallinna Teeninduskool Dmitri Djurikov dmitri@rügement.ee 
149 Tartu Kutsehariduskeskus Tiit Kaber
150 Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool Urmas Liitmäe
151 Viljandi Kutseõppekeskus Rein Kikas
152 Väike-Maarja Õppekeskus Ants Rikberg

Viimati uuendatud: 05/04/2017