Meie õpetajad

Meie õpetajad

Riigikaitseõpetuse õpetaja on oma ala praktik ja asjatundja, enamasti kas tegevväelane või Kaitseliidu liige. Ta oskab ainet esitada põnevalt, näitlikult ja praktiliselt.

Millistes koolides on riigikaitseõpetus ja kes on õpetajad?

Üldhariduskoolid Õpetaja nimi Õpetaja kontakt
1 Abja Gümnaasium Meelis Eelmaa meeliseelmaa@gmail.com
2 Antsla Gümnaasium Avo Veske avo.veske@mil.ee
3 Aravete Keskkool Rene Rässa rene@madexpress.net
4 August Kitzbergi nimeline Gümnaasium Harri Mäesalu harri.maesalu@gmail.com
5 Avinurme Gümnaasium Merje Meerits merje.meerits@kaitseliit.ee
6 Elva Gümnaasium Kalle Kõlli kalle.kolli@mil.ee
7 Hiiumaa Gümnaasium Tanel Kapper tanel.kapper@kaitseliit.ee
8 Häädemeeste Keskkool Argo Tali argo.tali@gmail.com
9 Iisaku Gümnaasium Kalvi Kivimäe kalvi.kivimae@mail.ee
10 Jõgevamaa Gümnaasium Viktor Nõmm viktor.nomm@gymnaasium.ee
11 Jõhvi Gümnaasium Peeter Pau peeter.pau@sisekaitse.ee 
12 Järva-Jaani Gümnaasium Raigo Prants raigo.prants@jjaani.edu.ee
13 Jüri Gümnaasium Ilmar Vessin ilmar.vessin@kaitseliit.ee
14 Kadrina Keskkool Meelis Kütt meelis.kutt@mil.ee
15 Kallavere Keskkool Rein Tammik rein.tammik@merekool.ee
16 Kanepi Gümnaasium Sven Tobre sven.tobre@mil.ee
17 Kehra Gümnaasium Toomas Kutsar kutsar.toomas@gmail.com
18 Keila Kool Alar Olup alar.olup@kaitseliit.ee
19 Kiili Gümnaasium Kristo Pals kristo@rugement.ee
20 Kilingi-Nõmme Gümnaasium Argo Tali argo.tali@gmail.com
21 Kiviõli I Keskkool Toomas Vernik tv70@hot.ee
22 Koeru Keskkool Raido Johanson raido@koeru.edu.ee
23 Kohila Gümnaasium Meelis Pormann meelispo@gmail.com
24 Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Peeter Pau peeter.pau@sisekaitse.ee 
25 Kose Gümnaasium Toomas Kutsar kutsar.toomas@gmail.com
26 Kullamaa Keskkool Janno Isat janno.isat@gmail.com
27 Kunda Ühisgümnaasium Tarmo Matti tarmomatti@hot.ee
28 Kuressaare Gümnaasium Veljo Soome veljo.soome@kaitseliit.ee
29 Kuusalu Keskkool Rauno Koivistoinen rauno.koivistoinen@eesti.ee
30 Lihula Gümnaasium Rasmus Lippur rasmuslippur@hotmail.com
31 Loksa Gümnaasium Tarmo Amer tarmo.amer@mil.ee
32 Loo Keskkool Gunnar Richter gunnar.richter@gmail.com
33 Lähte Ühisgümnaasium Henrik Guthan henrik.guthan@gmail.com
34 Läänemaa Ühisgümnaasium Jüri Tõnisma juri.tonisma@kaitseliit.ee
35 Maardu Gümnaasium Rein Tammik rein.tammik@merekool.ee
36 Märjamaa Gümnaasium Meelis Pormann meelispo@gmail.com
37 Narva Eesti Gümnaasium Kalmer Janno koljamon@gmail.com  kalmer.janno@politsei.ee
38 Narva Keeltelütseum Kuldar Kurvits kuldar.kurvits@gmail.com
39 Narva Kesklinna Gümnaasium Kuldar Kurvits kuldar.kurvits@gmail.com
40 Narva Kreenholmi Gümnaasium Grigori Senkiv grigori.senkiv@kaitsen.ee
41 Narva Pähklimäe Gümnaasium Anton Pratkunas antonpratkunas@gmail.com
42 Narva Soldino Gümnaasium Andrei Kanev andrei.kanev@soldino.edu.ee
43 Narva Vanalinna Riigikool Anton Pratkunas antonpratkunas@gmail.com
44 Noarootsi Gümnaasium Timmo Saarestik timmo.saarestik@eesti.ee
45 Nõo Reaalgümnaasium Henrik Guthan henrik.guthan@gmail.com
46 Orissaare Gümnaasium Raivo Paasma raivo.paasma@kaitseliit.ee
47 Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Jaanika Ojakõiv jaanika.ojakoiv@gmail.com
48 Otepää Gümnaasium Avo Veske avo.veske@mil.ee
49 Paide Gümnaasium Kuido Pettai kuido.pettai@mil.ee
50 Paldiski Ühisgümnaasium Ivo Kask ivo.kask@mil.ee
51 Parksepa Keskkool Sven Tobre sven.tobre@mil.ee
52 Põltsamaa Ühisgümnaasium Rando Randmäe rando@rugement.ee
53 Põlva Gümnaasium Kaido Arulepp kaido.arulepp@kaitseliit.ee
54 Pärnu Koidula Gümnaasium Margo Sai margo.sai@kaitseliit.ee
55 Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium Aimur Peerna Aimur.Peerna@mil.ee  ivo.reimann@mil.ee
56 Pärnu Ühisgümnaasium Rainer Ristimets rainer.ristimets@kaitseliit.ee
57 Rakvere Eragümnaasium Meelis Kütt meelis.kutt@mil.ee
58 Rakvere Gümnaasium Renzo Rajaste renzo.rajaste@mail.ee
59 Rakvere Reaalgümnaasium Alar Ilves alar.ilves@mail.ee
60 Rapla Gümnaasium Meelis Pormann meelispo@gmail.com
61 Rõngu Keskkool Marko Tiirmaa marko.tiirmaa@ut.ee
62 Räpina Ühisgümnaasium Toomas Songi songi.toomas@gmail.com
63 Saaremaa Ühisgümnaasium Raivo Paasma raivopaasma@hotmail.com
64 Saku Gümnaasium Karel Brandt karel.brandt@saku.edu.ee
65 Saue Gümnaasium Rene Rässa rene@madexpress.net
66 Sillamäe Gümnaasium Andrei Kanev andrei.kanev@soldino.edu.ee
67 Sindi Gümnaasium Salmar Saar salmar.saar@kaitseliit.ee
68 Suure-Jaani Gümnaasium Tauno Tilk tauno@sjg.edu.ee
69 Tabasalu Ühisgümnaasium Kristo Pals kristo@rugement.ee
70 Tallinna 21. Kool Avo Veske avo.veske@kaitseliit.ee
71 Tallinna 32. Keskkool Rene Rässa rene.rassa@32kk.edu.ee
72 Tallinna 53. Keskkool Dmitri Drjukov dmitri@rugement.ee
73 Tallinna Arte Gümnaasium Rein Luhaorg rein.luhaorg@kaitseliit.ee
74 Tallinna Ehte Humanitaargümnaasium Dmitri Drjukov dmitri@rügement.ee
75 Tallinna Eurogümnaasium Eduard Värä eduard.vara@gmail.com
76 Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium Arti Levandi arti@rügement.ee
77 Tallinna Haabersti Vene Gümnaasium Eduard Värä eduard.vara@gmail.com
78 Tallinna Humanitaargümnaasium Rain Järv rain.jarv@kra.ee
79 Tallinna Inglise Kolledž Keiu Püümets keiu.puumets@mil.ee
80 Tallinna Jakob Westholmi Gümnaasium Kaiko Lippur kaiko.lippur@westholm.ee
81 Tallinna Juudi Kool Dmitri Drjukov dmitri@rugement.ee
82 Tallinna Järveotsa Gümnaasium Vahur Hanko hanko@rugement.ee
83 Tallinna Kadrioru Saksa Gümnaasium Henri Ley henri.ley@ksg.edu.ee
84 Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium Vladimir Kuznetsov vladimir.kuznetsov@mil.ee
85 Tallinna Kristiine Gümnaasium Meelis Loit meelis@rugement.ee
86 Tallinna Kunsti Gümnaasium Vahur Hanko hanko@rugement.ee
87 Tallinna Kuristiku Gümnaasium Daniel Nüüd daniel@kuristiku.ee
88 Tallinna Laagna Gümnaasium Andre Lilleleht andre.lilleleht@erok.ee
89 Tallinna Lasnamäe Gümnaasium Henry Lillipuu henry.lillipuu@gmail.com
90 Tallinna Lilleküla Gümnaasium Kristjan Pütsep kristjan.pytsep@protonmail.com
91 Tallinna Läänemere Gümnaasium Kalle Ots kalle.ots@kra.ee
92 Tallinna Mustamäe Gümnaasium Margit Leerimaa margitleerimaa@gmail.com
93 Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium Tanel Viks tanvx@neti.ee
94 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium Kalle Ots kalle.ots@kra.ee
95 Tallinna Mustjõe Gümnaasium Dmitri Drjukov dmitri@rugement.ee
96 Tallinna Nõmme Gümnaasium Jüri Tõnisma jyri.tonisma@mil.ee
97 Tallinna Pae Gümnaasium Märt Melsas mart.melsas@gmail.com
98 Tallinna Pelgulinna Gümnaasium Erki Vaikre erki.vaikre@gmail.com
99 Tallinna Pirita Majandusgümnaasium Asko Kivinuk kivinuk@yahoo.com
100 Tallinna Pääsküla Kool Aare Sõer aare.soer@kovek.ee
101 Tallinna Reaalkool Valjo Tooming valjo.tooming@gmail.com
102 Tallinna Rocca al Mare Kool Marek Nisuma marek.nisuma@ramkool.edu.ee
103 Tallinna Sakala Eragümnaasium Deniss Tulin deniss.tulin@mil.ee
104 Tallinna Saksa Gümnaasium Tanel Viks tanvx@neti.ee
105 Tallinna Tehnikagümnaasium Anti Poolamets anti.poolamets@eesti.ee
106 Tallinna Tõnismäe Reaalkool Dmitri Drjukov dmitri@rügement.ee
107 Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium Viktor Ivanov viktor.Ivanov@mil.ee
108 Tallinna Õismäe Gümnaasium Siim Verner Teder siimteder@gmail.com
109 Tallinna Õismäe Vene Lütseum Gunnar Richter gunnar.richter@gmail.com
110 Tallinna Ühisgümnaasium Toomas Kutsar kutsar.toomas@gmail.com
111 Tamsalu Gümnaasium Jaanus Raidlo jaanusrai@gmail.com
112 Tapa Gümnaasium Margus Oras margus.oras@mil.ee
113 Tartu Annelinna Gümnaasium Marko Tiirmaa marko.tiirmaa@ut.ee
114 Tartu Herbert Masingu Kool Uudo Limak uudolimak@gmail.com
115 Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium Tõnis Asson tonisa2son@hotmail.com
116 Tartu Jaan Poska Gümnaasium Tõnis Asson tonisa2son@hotmail.com
117 Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium Tanel Meiel tanel.meiel@ut.ee
118 Tartu Miina Härma Gümnaasium Tõnis Asson tonisa2son@hotmail.com
119 Tartu Tamme Gümnaasium Tõnis Asson tonisa2son@hotmail.com
120 Tarvastu Gümnaasium Tiit Ilver tiitilver@gmail.com
121 Toila Gümnaasium Deiv Bogens deiv.bogens@kaitseliit.ee
122 Tõrva Gümnaasium Riho Karu otikaru@gmail.com
123 Tõstamaa Keskkool Mihkel Jõe joemihkel@gmail.com
124 Türi Ühisgümnaasium Lauri Lipp lauri.lipp@kaitseliit.ee
125 Valga Gümnaasium Meelis Kivi kivimeelis@gmail.com
126 Vastseliina Gümnaasium Sven Tobre sven.tobre@mil.ee
127 Viimsi Gümnaasium Andre Hansaar andre.hansaar@eesti.ee
128 Viljandi Gümnaasium Oscari Moks oscari.moks@kaitseliit.ee
129 Vinni-Pajusti Gümnaasium Renzo Rajaste renzo.rajaste@mail.ee
130 Võnnu Keskkool Valdek Rohtma valdek.rohtma@vonnu.edu.ee
131 Võru Gümnaasium Ahti Pill ahti.pill@mil.ee
132 Väike-Maarja Gümnaasium Ants Rikberg ants.rikberg@sisekaitse.ee
133 Vändra Gümnaasium Raul Peetson raul@halinga.ee
134 Värska Gümnaasium Arvi Suvi arvi.suvi@gmail.com
135 Ülenurme Gümnaasium Uudo Limak uudolimak@gmail.com
Kutsekoolid Õpetaja nimi Õpetaja kontakt
136 Eesti Merekool Rein Tammik rein.tammik@merekool.ee
137 G. Otsa nim Tallinna Muusikakool Raul Öpik raul_opik@hotmail.com
138 Haapsalu Kutsehariduskeskus Jüri Bachman juri.bachman@kaitseliit.ee
139 Järvamaa Kutsehariduskeskus Vahur Hanko hanko@rugement.ee
140 Kehtna Kutsehariduskeskus Meelis Pormann meelispo@gmail.com
141 Kuressaare Ametikool Taavi Tuisk taavi.tuisk@ametikool.ee
142 Luua Metsanduskool Jaanika Ojakõiv Jaanika.Ojakoiv@gmail.com
143 Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool Joonas Jürisaar joonas.jurisaar@mil.ee
144 Pärnumaa Kutsehariduskeskus Lembit Miil lembitmiil@gmail.com
145 Rakvere Ametikool Jaan Viktor jaan.viktor@rak.ee
146 Räpina Aianduskool Toomas Songi  songi.toomas@gmail.com
147 Tallinna Ehituskool Mikk Pukk mikk.pukk@mil.ee
148 Tallinna Kopli Ametikool Vladimir Kuznetsov Vladimir.Kuznetsov@mil.ee
149 Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool Nikolai Larionov nikolai.larionov@mil.ee
150 Tallinna Teeninduskool Andres Kraav andres.kraav@mil.ee
151 Tartu Kutsehariduskeskus Jaanika Ojakõiv Jaanika.Ojakoiv@gmail.com
152 Valgamaa Kutseõppekeskus Siim Saavaste siim.saavaste@gmail.com
153 Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool Urmas Liitmäe urmas.liitmae@vigalattk.ee
154 Viljandi Kutseõppekeskus Arti Levandi Arti.Levandi@kaitseliit.ee
155 Võrumaa Kutsehariduskeskus Jaanika Ojakõiv Jaanika.Ojakoiv@gmail.com
156 Väike-Maarja Õppekeskus Ants Rikberg ants.rikberg@v-maarja.ee

Viimati uuendatud: 23/01/2020